Ochrona środowiska » O nas

    Witamy serdecznie na stronie internetowej Zakładu Ochrony Środowiska INWEST-EKO S.Obarski i Wspólnicy spółka jawna, z siedzibą przy ul. Złotej 23 w Kielcach. Jesteśmy firmą młodą - na rynku usług istniejemy od 31.07.2002 roku, kiedy to spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego.
Wspólnikami spółki są Sławomir Obarski i Maciej Sobótka.

Pracownikami naszej firmy są ludzie młodzi, pełni zapału do pracy, posiadający wyższe wykształcenie o specjalnościach: hydrogeologia, geologia inżynierska, chemia, inżynieria środowiskowa, budownictwo i ekonomia. Część osób posiada uprawnienia Ministra Środowiska do samodzielnego wykonywania zawodu, pozostali podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i studiach podyplomowych. Przypadki trudne i skomplikowane pomagają rozwiązywać współpracujący z nami specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym.

    W Zakładzie realizujemy szeroki zakres usług z dziedziny sozologii i ochrony środowiska, geotechniki, geologii inżynierskiej, hydrogeologii i geologii złożowej, a także w zakresie pozyskiwania funduszy strukturalnych i dotacji finansowych. Wykonujemy prace projektowe i dokumentacyjne w tym m.in.: monitoringi środowiska gruntowo-wodnego, raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko, pozwolenia zintegrowane na korzystanie ze środowiska, projekty i dokumentacje geologiczno-inżynierskie, dokumentacje geotechniczne warunków posadowienia obiektów budowlanych, dokumentacje i opinie hydrogeologiczne, operaty wodnoprawne i inne.

    Dotychczasowy dorobek firmy to ponad 300 opracowań z dziedziny ochrony środowiska, ponad 120 z zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej, ok. 80 opracowań hydrogeologicznych, kilkanaście studiów wykonalności inwestycji itd.

    Nasze usługi cechują się wysokim poziomem i fachowością wykonawstwa. Świadczą o tym wysokie oceny organów administracji państwowej i terenowej wydających opinie i decyzje administracyjne. Usługi nasze cieszą się także dużym uznaniem naszych Kontrahentów, którzy doceniają w nas rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Otrzymane referencje potwierdzają wiarygodność naszej firmy na rynku wykonywanych usług.

       Zakres terytorialny naszej działalności obejmuje obszar całej Polski.

    Ofertę swoją kierujemy do jednostek samorządowych, zakładów gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, do Inwestorów małych i dużych różnych branż w tym: branży budowlanej i energetycznej, drogownictwa i przemysłu spożywczego, samochodowego, metalowego, rolnictwa, jednostek planistycznych, biur projektowych a także do przemysłu wydobywczego oraz osób prywatnych.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy z nami. Naszym Partnerom zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
 Powrót
INWEST-EKO, 25-015 KIELCE, ul. ZĹ‚ota 23, pok. 209-213, tel. (041) 343 15 17, fax (041) 344 42 75