Maszyny Budowlane i drogowe

Maszyny Budowlane i drogowe » O nas

Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, od tego czasu naszym celem jest zdobycie zaufania klientów i dostarczenie im satysfakcji.

 

Pracownicy naszej firmy cały czas pracują nad spełnieniem wymagań i oczekiwań, klientów i dealerów, dążąc do osiągnięcia równowagi między funkcjonalnością i jakością a umiarkowaną ceną, cechuje nas rzetelność i terminowość w kontaktach.

 

Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, codziennie spełniamy nowe zobowiązania wobec klientów, aby zaspokoić oczekiwania wynikające z uznania naszej firmy, firmy z powołaniem, firmy wspartej na solidnych fundamentach finansowych, firmy z  obiecującą przyszłością.

 

Oferujemy kompletne rozwiązania, zaczynając od właściwego doboru maszyn, aż po przejęcie całkowitej odpowiedzialności za ich obsługę techniczną. Zapewniamy również pomoc w doborze dogodnego dla klienta sposobu finansowania.

 

W celu spełnienia wymagań deklaracji zgodności CE, oraz dla zapewnienia wysokiej jakości i stopnia bezpieczeństwa, nasze maszyny i urządzenia są poddawane  kontroli jakości, oraz ocenie wykonywanej przez jednostki akredytowane (mające określoną notyfikację)  i oznakowane zgodnie z przepisami następujących Dyrektyw:  MD 97/37/WE tzw. maszynowa; 2004/108/WE tzw. kompatybilności elektromagnetycznej i silnikowa; NEED 2000/14/WE tzw. hałasowa; LVD 2006/95/WE tzw. niskonapięciowa.

 

Oprócz sprzedaży maszyn i urządzeń nasza firma gwarantuje także ich pełny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, obsługiwany przez doświadczony, mobilny  zespół inżynierów i mechaników serwisu.

 

Zapraszamy  do  współpracy.

 Powrót
INWEST-EKO, 25-015 KIELCE, ul. ZĹ‚ota 23, pok. 209-213, tel. (041) 343 15 17, fax (041) 344 42 75